O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, aby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i z powodu tego, że chcę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, a co więcej krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma ochotę spędzić parę przyjemnych minut, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Oczywiście wszyscy mamy różny punkt postrzegania i różne poglądy, dlatego też zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem paru słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego typu komentarzom mogę się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie czytać? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – jeśli się spodobają, zapraszam do głębszego odkrywania bloga. Jest on dosyć rozbudowany, dlatego mam nadzieję, że każdy będzie mógł odnaleźć w tym miejscu coś dla siebie!