Wydruki 3d, czyli jak za nie zapłacić

Decydując się na wydruki 3d warto jest postawić na sprawdzone portale.


Przelewy24 to serwis należący do poznańskiej grupy DialCom24. System dostarcza usługi najwyższej jakości aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie ten profesjonalizm sprawia, że Przelewy24 jest jednym z liderów na rynku, jeżeli chodzi o wydruki 3d http://3dream.pl/druk-3d/. System wyróżnia się łatwością obsługi, szybkością i bezpieczeństwem. System wykorzystuje fakt, że przelewy między użytkownikami tego samego banku są błyskawiczne. Jak to możliwe? Możliwe, ponieważ firma ma konta we wszystkich możliwych bankach. Ma to także zastosowanie w odniesieniu do wydruki 3d.


W momencie kiedy chcemy dokonać płatności wybieramy nasz bank i przelewany pieniądze na konto pośrednika w tym samym banku. Wystarczy, że potwierdzimy płatność kodem wysłanym smsem a pieniądze od razu wpłyną na konto a my natychmiast otrzymamy potwierdzenie wpłaty. Reszta nas nie interesuje, gdyż pośrednik tę sama kwotę przelewa na konto sklepu ze swojego konta, które jest takie samo jak sprzedawcy w nakierowaniu na wydruki 3d w Warszawie. Jedynym minusem jest prowizja pobierana przez pośrednika, jednak jest ona tak niewielka, że przy możliwości błyskawicznej transakcji, nie ma to większego znaczenia.


Skrill to pewnego rodzaju portfel internetowy, w którym trzymamy swoją gotówkę. Kilka lat temu zmienił nazwę z Moneybookers. Można się także zdecydować na tą formę w kontekście wydruki 3d projekty.


Płatności przy pomocy Skrill sa korzystniejsze dla wszystkich którzy robią zakupy przez internet, kupują różne elementy w grach komputerowych czy prowadzą spekulacje na rynku walutowym.

Działa podobnie jak konto bankowe dostępne online. Obecnie jest najpopularniejszą forma składania depozytów pieniężnych w kasynach internetowych i firmach bukmacherskich.

Metoda płatności jest akceptowana przez największe serwisy bukmacherski. Dzieki błyskawicznym przelewom, środki od razu wpływają na konto kasyna online lub innych użytkowników systemu Skrill. Możliwość przesyłania środków między różnymi użytkownikami jest bardzo wygodna. Ze Skrill korzysta wielu graczy i wypłaca w ten sposób środki przeznaczone na gry hazardowe, ponieważ usługa zapewnia wiele udogodnień. Korzystając z tego systemu możemy liczyć na wiele bonusów w kasynach po złożeniu depozytu właśnie przy użyciu tej metody w nakierowaniu na sprawdzone i profesjonalne wydruki 3d na zamówienie.


Stripe to forma płatności online, która umożliwia znaczne skrócenie wykonywania transakcji. Zyskuje na tym sprzedawca jak i klient. Jest to jedna z największych firm, która obsługuje płatności internetowe., bo działa aż w ponad 25 krajach na świecie. Strip rozszerza działalność o inne kraje i dlatego w 2019 roku rozpoczął pierwsze wstępne testy z klientami z Polski decydującymi się na wydruki 3d. Firma oficjalnie zaczęła przygotowania do wejścia na rynek naszego kraju. Dzięki Stripe możemy dokonać płatności we wszystkich sklepach współpracujących z firmą. Klient może płacić bez zakładania konta, musi jedynie posiadać kartę kredytową lub debetową Visa czy MasterCard. Twórcy opracowali system, który nie pobiera stałej opłaty a działa na zasadzie systemu prowizyjnego, czyli 2,9% od kwoty transakcji. Dzięki opcji przewalutowania na przykład z euro, dolara i funta, klienci mogą płacić w różnych walutach. Twórcy zapewniają również, że realizacja transakcji nie trwa dłużej niż 10 minut w odniesieniu do wydruki 3d. Po rejestracji obsługa konta jest niezwykle prosta i intuicyjna. W momencie kiedy transakcja zostaje odrzucona, nie zostają pobrane żadne opłaty co działa na korzyść sprzedawcy.